Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców (kat. Dzieci)

Dnia 21 lutego 2019 w hali sportowej w Dobrej odbył się finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców w kategorii Dzieci.  Do finałów mistrzostw zakwalifikowały się 4 drużyny: SP 5 Turek, SP 1 Turek, SP Przykona, SP Dobra. Chłopcy z naszej szkoły uplasowali się na II miejscu ustępując tylko SP Dobra.

Skład zespołu: Sikorski Michał, Oleksy Cyprian, Walczykowski Nikodem, Filipowicz Miłosz, Grzelak Jan, Malarowski Jakub, Drabina Miłosz, Kowalczyk Jakub, Dębowski Adam, Smak Tymoteusz, Dryjański Kacper, Buś Kacper.
                                                                                                                                                           Opiekun: Dawid Szymanowski