IV Konkurs Profilaktyczny „Turek LAB – żyj, nie ulegaj, walcz”

2 grudnia 2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Turku odbył się finał IV Konkursu Profilaktycznego „Turek LAB – żyj, nie ulegaj, walcz”.
Celem konkursu jest zwrócenie uwagi młodzieży na różnorodne formy spędzania czasu wolnego bez alkoholu, narkotyków i dopalaczy, a główną ideą - bazowanie na talentach młodych ludzi, poszukiwanie odpowiedzi na pytania o sens i jakość życia bez używek, poprzez różne formy wypowiedzi artystycznej, takie jak fotografia, film, literatura.
Nasza szkoła może być dumna ze swoich uczniów,  którzy wykazali się pomysłowością i kunsztem artystycznym, za co zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami, zajmując:

- I miejsce w kategorii film – uczniowie z klasy 6 e: Marcel Dygas, Tomasz Gotter, Hubert Korajczyk, Kalina Korzeniowska, Wiktoria Majda, Anna Malarowska, Natalia Marciniak, Julia Michalska, Karolina Nejman, Wiktoria Pilarczyk, Bartosz Szafoni, Dawid Szewczyk, Amelia Wodzińska, Dawid Wojtczak; opiekunką artystyczną uczniów była pani Emilia Wyrwa.

- I miejsce w kategorii fotografia – Oliwia Marciniak z kl. 8 b; opiekunką artystyczną uczennicy była pani Beata Szymańska.
- II miejsce w kategorii fotografia – Kacper Nowak z kl. 7a; opiekunem artystycznym ucznia był pan Marian Karbowski.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy innym uczniom za udział w konkursie, tym bardziej, że ich prace były również niezwykle ciekawe.