Zamiast papierosa na moim balkonie...

Uczniowie naszej szkoły i ich rodzice uczestniczący w  II edycji zabawy profilaktycznej „Zamiast papierosa ...” udowodnili, że balkon bez papierosa to bardzo przyjemne,  sprzyjające relaksowi  miejsce. W ukazanych na zdjęciach balkonowych sceneriach zapewne każdy z nas chciałby się znaleźć.  Chwila relaksu z książką,  makrama, gra w szachy, kości, kalambury, farby i kredki, uprawa roślin w doniczkach, zdrowe owoce i  koktajle, relaksujące herbatki w ślicznych filiżankach, towarzystwo ukochanych czworonogów, różnego rodzaju hamaki,  huśtawki i kolorowe kocyki, a  dla spragnionych ruchu  hantle i skakanki. Jak widać można odpoczywać zdrowo, bez papierosa, bez dymu.
Spośród nadesłanych prac trzy zostają nagrodzone kartami podarunkowymi a cztery kolejne otrzymują wyróżnienie.
Nagrodę otrzymują: Julia z klasy 4c, Julia z klasy 7d, Seweryn z klasy 8b. Wyróżniono  prace: Kateryny z 1a, Wiktoraz 7c, Julii z 2d oraz Julii z 5a.

Wszystkim uczestnikom i jurorom serdecznie dziękujemy.
pedagog szkolny Małgorzata Bulska, pedagog szkolny Joanna Marciniak oraz koordynator Szkoły Promującej Zdrowie Izabela Matusiak