Konkurs fotograficzny "Kolory Miasta"

15 listopada w Miejskim Domu Kultury w Turku odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego "Kolory Miasta". Jego celem było rozbudzenie zainteresowań fotografią, rozwijanie wrażliwości estetycznej i umacnianie więzi z miejscem zamieszkania oraz dziedzictwem kultury regionu.

Na konkurs nadesłano 53 prace, wzięli w nim udział także uczniowie naszej szkoły. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić prace naszych uczniów: Oliwiera (7c), Wiktora (8c), Kingi (8c) i Natalii (8e) oraz wyróżnić fotografie pozostałych uczestników: Kuby (7e), Dawida (7e), Tatiany  (7c), Julii (8a), Kornelii (8a), Natalii (8a), Wiktorii (8a), Gabrieli (8d), Wiktorii (8a), Martyny (8d), Tatiany (8d), Patrycji (7f).

Organizatorami byli Miejski Dom Kultury w Turku, Urząd Miejski w Turku przy współudziale Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Prace naszych uczniów będzie można oglądać od środy w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.