Mistrzowskie czytanie

11 kwietnia w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku odbył się  finał powiatowego konkursu czytelniczego „Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania”.
Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy 4 b, Martyna Radosz po mistrzowskim przeczytaniu tekstów Andrzeja Marka Grabowskiego oczarowała jury i publiczność i zdobyła I miejsce oraz tytuł Super Mistrza Pięknego Czytania w kategorii szkół podstawowych naszego miasta.
Przewodniczącym komisji konkursowej był Andrzej Marek Grabowski - autor książek i programów telewizyjnych dla dzieci.
Po ogłoszeniu wyników uczestnicy konkursu mieli okazję wziąć udział w spotkaniu autorskim pełnym muzyki i śmiechu.
Za przygotowanie uczennicy oraz szkolnego etapu konkursu odpowiedzialni byli nauczyciele bibliotekarze naszej szkoły.