Biblioteka uczniom

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!!!

Biblioteka szkolna proponuje włączenie się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ph. KARTKA DLA MEDYKA w dniach 30.03.2020 r. - 01.04.2020 r. (od poniedziałku do środy), która polega na narysowaniu, namalowaniu i stworzeniu kartki z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że ich doceniamy, jesteśmy z nimi solidarni i ogromnie wdzięczni. Prosimy uczniów i rodziców o przesłanie tych kartek drogą elektroniczną na e-mail: j.szczepaniak@sp5.turek.pl lub a.madrachowska@sp5.turek.pl
Wszystkie prace opublikujemy na stronie i profilu fb szkoły, biblioteki i prześlemy do szpitali.

Mamy też ogromną prośbę do nauczycieli, aby w najbliższych dniach zwrócili uwagę uczniów na niezwykle ważną i jakże niebezpieczną w dzisiejszej sytuacji pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników służby zdrowia.
To naprawdę najlepszy moment na podjęcie tematów związanych z tolerancją, szacunkiem do drugiego człowieka, na rozwijanie postaw wzajemnej pomocy i wsparcia najbliższych, a także refleksji nad swoim zdrowiem i trybem życia.