Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli dla rodziców

WYKAZ DYŻURÓW NAUCZYCIELSKICH DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp. Nazwisko i imię Dzień, godzina
1.   Adamiak Andrzej wt. 12.40-13.25
2.   Andrzejewski Tomasz nie dotyczy
3.   Antoniak Teresa pn. 9.50-10.35
4.   Bąk Renata śr. 10.35-11.30
5.   Bednarek Katarzyna śr. 9.40-10.25
6.   Białas Aleksandra śr. 9.40-10.25
7.   Bogusz Bożena pn. 12.40-13.25
8.   Bonikowska Dorota pn. 12.40-13.25
9.   Buba-Karbowski Marian czw. 9.50-10.35
10.   Bulska Małgorzata nie dotyczy
11.   Cybulska Beata wt. 9.50-10.35
12.   Czupryniak Edyta wt. 11.45-12.30
13.   Dębowska Barbara wt. 9.50-10.30
14.   Dobrowolska Katarzyna nie dotyczy
15.   Drzewiecka Sylwia pn. 9.50-10.30
16.   Durczyńska Izabela pt. 11.45-12.30
17.   Dziura Aneta nie dotyczy
18.   Dziurdzińska Małgorzata śr. 9.50-10.35
19.   Feder Mirosława pt. 10.45-11.30
20.   Frątczak Mariola pn. 10.45-11.30
21.   Gibasiewicz Renata pn. 13.40-14.25
22.   Grąbkowski Przemysław wt. 11.45-12.30
23.   Grynda Aleksandra śr. 10-45-11.30
24.   Grzelak Aneta śr. 8.00-8.45
25.   Grzelak Joanna wt. 9.50-10.35
26.   Grzelka Beata wt. 11.45-12.30
27.   Idziak Jolanta codziennie po lekcjach
28.   Janiak Aneta pt. 9.50-10.35
29.   Józefowicz Donata nie dotyczy
30.   Kacprzak Roman nie dotyczy
31.   Kaczmarek Jolanta śr. 10.45-11.30
32.   Kałużna Iwona śr. 11.45-12.30
33.   Karbowska Anna wt. 10.50-11.30
34.   Kędzior Irena pn. 9.50-10.35
35.   Kmieć Marzanna wt. 12.40-13.25
36.   Koch Mariola czw. 11.20-12.05
37.   Kolasińska Lena czw. 12.40-13.25
38.   Kopańczyk Ewa czw. 8.50-9.40
39.   Kordzińska Ewa wt. 9.50-10.35
40.   Książka Ewa czw. 8.55-9.40
41.   Kubicka Bożena Zwolnienie lekarskie
42.   Kulesza Sylwia śr. 12.40-13.25
43.   Laskowska Ewa wt. 11.45-12.25
44.   Maciaszek Radosław pn. 9.40-10.35
45.   Marciniak Joanna nie dotyczy
46.   Matusiak Izabela śr. 8.55-9.40
47.   Mądrachowska Agnieszka nie dotyczy
48.   Michalska Dorota wt. 10.45-11.30
49.   Mięksiak Izabela śr. 11.45-12.30
50.   Muszyński Michał pn. 12.45-13.20
51.   Nejman Sylwia czw. 9.50-10.35
52.   Niżałowska Magdalena wt. 10.45-11.30
53.   Nykiel-Wojciechowska Marlena nie dotyczy
54.   Ochapska Jolanta wt. 10.45-11.30
55.   Ogińska Urszula pt. 11.45-12.30
56.   Pabich Violetta czw. 9.50-10.35
57.   Pacześna Elżbieta pn. 10.45-11.30
58.   Pańczyk-Semba Jolanta pn. 10.45-11.30
59.   Pawlak Agnieszka śr. 12.40-13.25
60.   Piąstka Agnieszka czw. 10.45-11.30
61.   Piekarczyk Włodzimierz wt. 10.45-11.30
62.   Pisarek – Iwaniak Wioletta wt. 9.50- 10.35
63.   Połomska – Buda Daria wt. 10.40-11.10
64.   Pyster Jolanta pn. 9.50-10.35
65.   Retkowska Danuta wt. 8.55-9.40
66.   Rojek Robert czw. 10.45-11.30
67.   Skonieczna Anna pn.12.40-13.25
68.   Skrzydlewska Małgorzata pn. 11.45 - 12.30
69.   Socka Anna czw. 10.45-11.30
70.   Sołtysiak Arleta pt. 9.50-10.30
71.   Stasiak Beata wt. 8.55-9.40
72.   Staszak Waldemar czw. 11.45-12.30
73.   Strymer Magdalena pn. 8.55-9.40
74.   Szałek Andrzej śr. 11.45-12.30
75.   Szczepaniak Jolanta nie dotyczy
76.   Szczepaniak Paweł pn. 10.45-11.30
77.   Szymańska Katarzyna pn. 8.55-9.40
78.   Szymanowski Dawid pt. 10.35-11.30
79.   Szymańska Beata pn. 9.40-10.15
80.   Szymańska-Szczęśniak Sylwia nie dotyczy
81.   Ścibor Katarzyna pn. 9.50-10.35
82.   Śliwińska Małgorzata wt. 9.30-10.30
83.   Światowa – Szałek Hanna nie dotyczy
84.   Trawczyńska Elżbieta pt. 11.45-12.30
85.   Tyczka Małgorzata śr. 9.50-10.35
86.   Tylki Lidia pt. 12.30-13.30
87.   Ulańska –Grabowska Aneta pn. 10.45-11.30
88.   Waloszek Mariola czw. 9.50-10.35
89.   Węcławek Maria czw. 9.50-10.35
90.   Wieczorek Joanna wt. 12.40-13.25
91.   Wilkanowska Agnieszka pt. 8.55 - 9.40
92.   Winkler Ewa Urlop zdrowotny
93.   Włodarczyk Lilla śr. 10.45-11.30
94.   Woźniak Dagmara czw. 11.45-12.30
95.   Wyrwa Emilia pn. 12.30-13.15
96.   Zefirjan – Śliga Marta śr. 12.40-13.25
97.   Żydziak Arkadiusz czw. 11.45-12.30