Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli dla rodziców

 

WYKAZ DYŻURÓW NAUCZYCIELSKICH DLA RODZICÓW
W I PÓŁROCZU 2019/2020

L.p. Nauczyciel dzień godzina
1. Antoniak Teresa  poniedziałek 10.45-11.30
2. Bąk Renata środa 12.40-13.25
3. Bednarek Katarzyna wtorek 10.45-11.30
4. Białas Aleksandra wtorek 12.40-13.25
5. Bogusz Bożena  środa 9.50-10.35
6. Bonikowska Dorota  środa 8.55-9.40
7. Buba-Karbowski Marian środa 10.45-11.30
8. Cybulska Beata  środa 10.45-11.30
9. Czupryniak Edyta piątek 12.40-13.25
10. Dębowska Barbara środa 11.45-12.30
11. Dobrowolska Katarzyna poniedziałek 10.45-11.30
12. Durczyńska Izabela wtorek 8.50-9.35
13. Dziurdzińska Małgorzata poniedziałek 8.55-9.40
14. Frątczak Mariola  wtorek 10.45-11.30
15. Gibasiewicz Renata  środa 10.45-11.30
16. Grynda Aleksandra  czwartek 10.45-11.30
17. Grzelak Aneta czwartek 9.50-10.35
18. Grzelak Joanna piątek 9.50-10.35
19. Grzelka Beata  piątek 13.40-14.25
20. Idziak Jolanta  środa 9.45-10.30
21. Janiak Aneta  poniedziałek 12.40-13.25
22. Kaczmarek Jolanta środa 11.40-12.30
23. Kałużna Iwona wtorek 13.40-14.25
24. Karbowska Anna  środa 9.50-10.35
25. Kędzior Irena  czwartek 8.55-9.40
26. Kmieć Marzanna  czwartek 10.45-11.30
27. Książka Ewa środa 10.45-11.30
28. Kulesza Sylwia  poniedziałek 10.50-11.35
29. Laskowska Ewa  środa 12.40-13.25
30. Lis Izabela poniedziałek 9.50-10.35
31. Maciaszczyk Radosław  poniedziałek 8.55-9.40
32. Matusiak Izabela  piątek 9.50-10.45
33. Michalska Dorota czwartek 9.50-10.45
34. Mięksiak Izabela  poniedziałek 13.40-14.25
35. Muszyński Michał  poniedziałek 11.45-12.30
36. Nejman Sylwia wtorek 11.45-12.30
37. Ochapska Jolanta  piątek 9.40-10.35
38. Ogińska Urszula  środa 10.45-11.30
39. Pabich Violetta piątek 11.45-12.30
40. Pacześna Elżbieta  wtorek 11.45-12.30
41. Pańczyk-Semba Jolanta  poniedziałek 9.50-10.35
42. Piąstka Agnieszka  czwartek 9.50-10-35
43. Piekarczyk Włodzimierz środa 13.40-14.25
44. Pisarek - Iwaniak Wioletta  piątek 9.50-10.35
45. Pyster Jolanta  poniedziałek 11.45-12.30
46. Rojek Robert poniedziałek 9.50-10.35
47. Skonieczna Anna czwartek 9.50-10.35
48. Socka Anna  środa 9.50-10-35
49. Sołtysiak Arleta  poniedziałek 11.45-12.30
50. Stasiak Beata  poniedziałek 9.50-10.35
51. Staszak Waldemar środa 9.50-10.35
52. Strymer Magdalena  poniedziałek 10.45-11.30
53. Szałek Andrzej piątek 12.40-13.25
54. Szczepaniak Paweł piątek 8.00-8.45
55. Szymańska Katarzyna  wtorek 9.00-9.45
56. Szymanowski Dawid środa 11.345-12.30
57. Szymańska Beata poniedziałek 12.40-13.25
58. Ścibor Katarzyna  wtorek 11.45-12.30
59. Trawczyńska Elżbieta poniedziałek 13.40-12.40
60. Tyczka Małgorzata środa 9.50-10.35
61. Tylki Lidia środa 11.45-12.30
62. Ulańska-Grabowska Aneta  piątek 10.45-11.30
63. Waloszek Mariola  poniedziałek 9.50-10.35
64. Węcławek Maria  środa 9.50-10.35
65. Wieczorek Joanna  wtorek 9.50-10.35
66. Wilkanowska Agnieszka poniedziałek 10.10-10.30
67. Winkler Ewa wtorek 10.45-11.30
68. Włodarczyk Lilla  wtorek 9.50-10.35
69. Woźniak Dagmara  środa 9.50-10.35
70. Wyrwa Emilia piątek 8.55-9.40
71. Żydziak Arkadiusz poniedziałek 12.40-13.25