IV RAJD KRAJOZNAWCZO-HISTORYCZNY

W grze terenowej mogli wziąć udział osoby indywidualne oraz grupy szkolne lub rodzinne. Na trasie swoje punkty mieli policjanci, strażacy i leśnicy. Trzeba było się wykazać nie tylko wiedzą z okresu niepodległości Polski, ale i znajomością przepisów ruchu drogowego, historii Turku oraz fauny i flory.
Start rajdu nastąpił z dziedzińca Muzeum Miasta Turku, o godz. 13.00. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i posiłek, a najlepsi nagrody i puchary. Uczniowie naszej szkoły zajęli 3 miejsce w kategorii grup szkolnych.
Organizatorami imprezy był Oddział PTTK w Turku, Miasto Turek, Nadleśnictwo Turek, Komenda Powiatowa Policji w Turku, Państwowa Straż Pożarna w Turku oraz Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom rajdu.