Z podarkami na oddział dziecięcy do szpitala w Turku

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się wszystkim z ciepłem rodzinnym, pyszną kolacją wigilijną, radością i oczywiście z Mikołajem, który przynosi wymarzone prezenty. Ten świąteczny i jakże magiczny czas sprawia, że chętnie dzielimy się z innymi, wspieramy potrzebujących, częściej uśmiechamy się do siebie i przede wszystkim otwieramy nasze serca na drugiego człowieka. Także dzieci z klasy 1e otworzyły swoje małe serduszka na potrzeby chorych dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym w szpitalu w Turku. Od początku listopada gromadziły zabawki, puzzle, pluszaki, książki, malowanki, kredki oraz długopisy, aby 9 grudnia dostarczyć wszystkie swoje skarby do szpitala i sprawić innym choć odrobinę radości. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice, mają cichą nadzieję, że te drobne prezenty sprawią, że przebywający na oddziale milej spędzą tam czas i i łatwiej poradzą sobie z chorobą.