Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś

Dziś Światowy Dzień Pluszowego Misia. 25 listopada -to nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. Uczniowie Naszej Szkoły również pamiętają o tym dniu. Już kilka dni wcześniej podczas oglądania prezentacji zapoznali się z historią  Dnia Pluszowego Misia, wyglądem i warunkami życia niedźwiedzi oraz sylwetkami misiów – bohaterów literackich: Misia Uszatka, Kubusia Puchatka, Coralgola i innych. Na zakończenie chętni Uczniowie wykonali papierowe misie. Wszystkie BARDZO ŁADNE – zobaczcie sami.
Kliknijcie w poniższy link, który przekieruje Was do naszej wirtualnej galerii prac. MIŁEGO OGLĄDANIA