Warsztaty tworzenia stroików bożonarodzeniowych

Dnia 14.12.2021r. w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty tworzenia stroików bożonarodzeniowych, które kojarzą się ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.
Podczas pracy powstały prawdziwe arcydzieła świąteczne.
Warsztaty pozwoliły dzieciom rzwinąć potencjał artystyczny oraz spędzić czas w radosnej i twórczej atmosferze.
Głównym celem warsztatów było rozwinięcie zdolności manualnych oraz wyobrażni, popularyzacja rękodzieła jako atrakcyjnej formy aktywności, pozwalającej na zdobycie nowych umiejętności, przekazanie i pielęgnowanie tradycji związanych z tworzeniem ozdób i dekoracji świątecznych. Same warsztaty, oprócz cennego doświadczenia i praktycznych umiejętności, dały uczestnikom poczucie spełnienia artystycznego.
Miła atmosfera sprzyjała dodatkowo integracji pomiędzy dziećmi, a wymiana doświadczeń artystycznych okazała się bezcenna.