Świąteczne kartki dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Turku

Wolontariusze oraz  uczniowie naszej szkoły włączyli się w inicjatywę „Świąteczna kartka”. Własnoręcznie przygotowali kartki bożonarodzeniowe, które wraz z życzeniami świątecznymi przekazaliśmy dla Pracowników oraz Pacjentów ZOL.  Przesyłając życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, chcemy dodać otuchy tym, którzy na co dzień zmagają się z chorobą, cierpieniem i  czasami  z samotnością. Czas Bożego Narodzenia jest szczególnym momentem okazywania miłości, dlatego pragniemy tę namiastkę miłości okazać zwłaszcza ludziom chorym, ucząc młodzież wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Kartki świąteczne, opłatek wigilijny oraz stroik zostały przekazane przez opiekuna i przedstawiciela wolontariatu.