Koncert na pierwszy dzień wiosny

21 marca 2019r. to dzień, który na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy 4d, 4f, 4g, 5b. Dzieci, pod opieką pań
M. Dziurdzińskiej,  E. Pacześnej,  B. Dębowskiej, A. Gryndy,  A. Grzelak i K. Rosiak, wyruszyły do kaliskiej filharmonii w poszukiwaniu wiosny. Dla młodych melomanów przygotowano pełen humoru i doskonałej muzyki „Koncert na pierwszy dzień wiosny”.

Prowadzeniem koncertu zajął się P. Łyszczorz, orkiestrą symfoniczną dyrygował G. Pezone, a na skrzypcach zagrał M. Cossu. Na scenie wystąpiła wokalistka K. Wieczorek i trener personalny D. Falczyńska. Dzieci wysłuchały nie tylko muzyki poważnej ale również znanych piosenek dziecięcych z lat 80 i 90. Na zakończenie „ekspert od tężyzny fizycznej” pani D. Falczyńska sprawiła, że wszyscy opuścili filharmonię nie tylko odpowiednio przygotowani do wiosny, ale również w dobrych humorach.