Wycieczka do teatru w Kaliszu

W dniu 21 listopada 2019 r. uczniowie klasy 1a i 1c z wychowawcami i p. Anetą Grzelak obejrzeli na scenie Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu przedstawienie pt. "Tadek Niejadek". Ta sceniczna bajka wyreżyserowana na podstawie utworu Wandy Chotomskiej opowiadała przewrotną historię o chłopcu, który nie chciał jeść.
Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, pogłębiały wiedzę na temat zdrowego odżywiania i potrzeby ruchu na świeżym powietrzu oraz radzeniu sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Celem wyjazdu było rozbudzenie zainteresowań sztuką teatralną w wykonaniu profesjonalnych aktorów oraz kształcenie prawidłowych zachowań w teatrze. Dzieciaki wróciły z wycieczki pełne wrażeń.