Dzień Dziecka

31 maja uczniowie z klasy II d pod opieką wychowawczyni Jolanty Idziak, opiekunki p. Jolanty Szczepaniak oraz mam: p. Magdy Stęcel i p. Martyny Wodzińskiej z okazji Dnia Dziecka pojechali do stajni ROKA. Ten wyjazd zorganizowali swoim dzieciom Rodzice. Na miejscu czekały na dzieci liczne atrakcje. Na początku zwiedzały mini zoo - lamy, kangury, konie, świnkę wietnamską, kozły, osiołki, bydło szkockie i liczne ptactwo. Niesamowitą frajdą było karmienie zwierząt oraz przejażdżka na koniu.  Na koniu jeździły nie tylko dzieci… Uczniowie  brali  udział w różnych konkursach jak: przeciąganie liną, rzuty do kosza, zabawy balonami. W czasie wolnym mogły one poskakać na trampolinie lub pobawić się na placu zabaw. W międzyczasie zajadały kiełbaski, frytki, kaszankę czy tosty oraz popijały pysznymi sokami. Wyjazd był naprawdę udany. Dzieci wróciły zadowolone i szczęśliwe. Po nauce zdalnej była to dla nich miła niespodzianka. Dziękujemy.