Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu tureckiego

W auli Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Turku odbyło się XX-te uroczyste posumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu tureckiego za rok 2018/19.
Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w zawodach sportowych i gratulujemy im wyników, dzięki którym Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku zajęła wysokie II miejsce. Szczególne podziękowania kierujemy dla zespołu p. E. Książki, który zdobył Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej. Skład zespołu: Pola Janicka, Kornelia Janczak, Patrycja Łyskawa, Aleksandra Kubiak, Zuzanna Krawczyk, Gabriela Perlińska, Klaudia Ginter, Natalia Kaczkowska i Julia Zięba. Dziękujemy również Bartoszowi Rzempołuchowi za wyjątkowe osiągnięcia w biegach przełajowych (II miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego). GRATULUJEMY!!!