Finał Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej chłopców
16.04. na boiskach w Przykonie i Psarach rozegrany został Finał Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (klasy 4-6).
Reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Jan Łączny
Marcel Robaszek
Maksymilian Filipowicz
Adam Filas
Michał Jakomulski
Piotr Muszyński
Antoni Chrzempiec
Aleksandr Sanduliak
zajęła wysokie 3 miejsce💪🥉🥉🥉 na 14 grających drużyn, przegrywając tylko jeden mecz półfinałowy z Brudzewem w rzutach karnych.
👏👏👏Brawo chłopaki👏👏👏
Opiekun; Robert Rojek











