Wielki sukces naszych uczniów!!!

W dniu 27 lutego dwoje uczniów naszej szkoły, Wojciech Gadomski i Aleksandra Figurska, reprezentowało nasze miasto na Mistrzostwach Świata w Karate. Na 1000 uczestników ze 103 krajów Wojciech Gadomski został wicemistrzem świata natomiast Aleksandra Figurska zajęła 5 miejsce.

Wojtek - uczeń klasy 6 - trenuje karate od 8 lat (4-5 razy w tygodniu) pod okiem Dariusza Jasiakiewicza. Posiada  stopień 5 kyu, jest mistrzem Polski, najlepszym zawodnikiem 2020 roku, wielokrotnym medalistą turniejów krajowych i międzynarodowych. Do swoich sukcesów dopisuje teraz wicemistrzostwo świata.

Ola - uczennica klasy 6 - trenuje od 3 lat także pod okiem Dariusza Jasiakiewicza. Posiada stopień 6 kyu. Jest Międzynarodową Mistrzynią Polski, wielokrotną medalistką turniejów krajowych i międzynarodowych. Do swoich dotychczasowych sukcesów dopisała właśnie 5 miejsce Mistrzostw Świata.

Gratulujemy!!!