Sukces naszej uczennicy

W środę 10 maja 2023 roku, w auli konferencyjnej Muzeum Diecezjalnego we Włocławku biskup diecezjalny Krzysztof Wętkowski wręczył nagrody laureatom konkursów zorganizowanych z okazji Jubileuszu 900-lecia Diecezji Włocławskiej i Nawiedzenia Matki Bożej w znaku Ikony jasnogórskiej. Na konkurs dla uczniów klasy pierwszej, drugiej i trzeciej szkoły podstawowej zatytułowany „Młodzi kreatorzy mody – najpiękniejsza suknia miłości dla naszej Królowej” nadesłano 521 prac. Zadaniem dzieci było zaprojektowanie sukni dla Matki Bożej.
Jest nam niezwykle miło poinformować, iż w gronie nagrodzonych uczestników znalazła się uczennica naszej szkoły: Nastazja Bartosik z klasy 1c, która zajęła II miejsce (opiekun Małgorzata Dziurdzińska). Laureatka otrzymała szkatułkę z wizerunkiem Matki Bożej, nagrodę rzeczową (kartę podarunkową do sklepu ze sprzętem RTV), książki oraz pamiątkowy dyplom.
Celem konkursu było zaangażowanie uczniów szkół podstawowych w przeżywane na terenie Diecezji Włocławskiej nawiedzenie Matki Bożej w kopii Ikony jasnogórskiej, rozwijanie kreatywnego myślenia, wrażliwości estetycznej oraz talentów plastycznych.
Laureatce gratulujemy!