Światowy Dzień Rzucania Palenia

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzimy Światowy Dzień Rzucania Palenia. W tym roku dzień ten przypadł na 17 listopada. Idea obchodzonego w Polsce i na świecie „Światowego Dnia Rzucania Palenia” ma na celu zwrócenie uwagi na skutki palenia tytoniu: społeczne, ekonomiczne ale przede wszystkim na zdrowotne, które spowodowane są paleniem papierosów a w ostatnim latach również e-papierosów.
W związku z powyższym zostały przeprowadzone zajęcia profilaktyczne o tej tematyce. Zorganizowany został również konkurs plastyczny. Zadaniem uczniów było przygotowanie plakatu o tematyce antynikotynowej.
Komisja konkursowa w składzie J. Grzelak, E. Czupryniak oraz T. Andrzejewski nagrodziła prace następujących uczniów: B. Bartosik, N.Czerniak, L.Zasada oraz O.Paterkiewicz.
Serdecznie gratulujemy i  dziękujemy za udział w konkursie!