Angielski Non-Stop

Team ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku wyróżniony podczas konkursu z języka angielskiego w liceum !
Dnia 24 listopada w Liceum Ogólnokształcącym w Turku odbył się konkurs z języka angielskiego English Non- Stop. W konkursie brały udział drużyny z liceum, a także ze szkół podstawowych z naszego powiatu. Podczas kilkugodzinnych zmagań młodzież musiała napisać opowiadanie,rozwiązać test leksykalno- gramatyczny , test wiedzy o kulturze , wykazać się rozumieniem ze słuchu i umiejętnością pracy z tekstem . Organizatorzy nagrodzili trzy najlepsze grupy z liceum i przyznali zaszczytne wyróżnienie drużynie z naszej szkoły - jako najlepszej szkole podstawowej biorącej udział w konkursie !SP 5 reprezentowali : Daria Świerczyńska( 8a) ,Martyna Radosz(8b),Zosia Opala(8c), Oliwier Czekała(8c).
Congratulations ! We' re proud od you !