Groszki i ostatni dzień września
Cześć!
Już jesteśmy w trzeciej klasie. Wrzesień zakończyliśmy klasowym świętowaniem Dnia Chłopaka. Z tej okazji byliśmy w kinie. Obejrzeliśmy film pt. "Skrzat - nowy początek". W szkole pan W. Piekarczyk zorganizował nam mecz w zbijanego z klasą IIId. W klasie pod okiem naszej pani B. Stasiak dziewczynki przygotowały kanapki dla chłopców. My - chłopaki - wykonaliśmy przepiękny kwiatowy obrus i nakryliśmy stół do wspólnej biesiady. Ogromną niespodziankę zrobiły nam koleżanki, które własnoręcznie przygotowały dla nas medale. Wydaję się nam, że jesteśmy dla nich ważni, bo medale miały numer jeden i były w kolorze złota. Były też upominki od rodziców. Ostatni dzień września był dla nas bardzo udany.
Groszki z IIIe










