Z życia szkoły

Odklejeni od ekranu

Klasa 1a po raz kolejny uczestniczyła w kreatywnych warsztatach pt. "Odklejeni od ekranu". Dzieci poznały  wiele ciekawych sposobów na nudę, które rozwijają inteligencję, myślenie, kreatywność, twórczość i pamięć. Zabawę, która łączy przyjemne z pożytecznym i stanowi bezpieczny obszar nabywania nowych umiejętności przez dzieci i odkrywania swych talentów!
Pierwszoklasiści uczyli się poprzez zabawę, w której mogli czuć się bezpiecznie, zaprezentować siebie, przyjrzeć się swoim emocjom i zaprezentować własne przemyślenia. Zajęcia te pokazały dzieciom, że bawiąc się, przy okazji się uczą.                 
Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Rosiak, za poświęcony nam czas, dzielenie się wiedzą zangażowanie i miłą atmosferę.

Galeria