W BAŚNIOWYM ŚWIECIE KOPCIUSZKA

Piątkowy poranek – 2 grudnia - okazał się dla uczniów klas czwartych (4a, 4b, 4c, 4d, 4f ) niezwykle udany i bajkowy. W optymistyczny, magiczny nastrój wprowadził dzieci spektakl „Kopciuszek” wystawiany na dużej scenie Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Reżyserem przedsięwzięcia był Bartosz Zaczykiewicz. Na deskach teatru nie zabrakło więc dobrego, skromnego Kopciuszka, złej Macochy i jej rozkapryszonych córek, starego dobrego Króla, Księcia oraz spełniającej życzenia Wróżki.
Znana niemal wszystkim dzieciom bajka po raz kolejny udowodniła, że marzenia mogą się spełnić, a magia miłości może czynić cuda. Zachwyciły nas bajecznie kolorowe stroje, barwna, bogata scenografia i bliski kontakt z aktorami, którzy skutecznie aktywizowali młodych widzów. Optymistyczne zakończenie wywołało na twarzach szczery uśmiech, a gra aktorów nagrodzona została gromkimi brawami.