Mikołajkowe spotkanie integracyjno-warsztatowe

6 grudnia w mikołajki dzieci z klasy 2b spędziły miłe popołudnie z rodzicami w szkole.
Celem spotkania było wzmacnianie więzi uczuciowej z rodzicami, budzenie aktywności dzieci i rodziców oraz integracja grupy podczas wspólnych zajęć artystycznych. Zarówno rodzice jaki i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby choinkowe, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. W czasie warsztatów powstało wiele pięknych ozdób, które zostały wykorzystane do ozdoby naszej klasy.
Ponadto rodzice przygotowali świąteczny poczęstunek dla uczestników spotkania, z którego skorzystali wszyscy zebrani po zakończeniu prac plastycznych. Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i spędzania czasu w rodzinnym gronie oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych.
Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego wszyscy uczestnicy wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.