Dzieci listy piszą…

W dniu 8 grudnia miało miejsce podsumowanie szkolnego konkursu literackiego pod hasłem "LIST DO PANI JESIENI". Adresatami konkursu byli uczniowie klas trzecich. Konkurs miał na celu ocalenie od zapomnienia sztuki pisania listów, z uwzględnieniem zasad związanych z redagowaniem tego rodzaju wypowiedzi. Rozwijanie wyobraźni i umiejętności wyrażania własnych myśli poprzez pisanie własnych tekstów. Inspirowanie uczniów do aktywności twórczej. Kształtowanie umiejętności estetycznego i czytelnego zapisu treści.

Komisja w składzie p. Izabela Matusiak, p. Wioletta Pisarek- Iwaniak, p. Joanna Grzelak, przyznała następujące nagrody:

I miejsce - Dominik Krysiak kl 3b
                Wiktoria Krawiec kl 3d
II miejsce- Wiktoria Grynda kl 3d
                  Natalia Grynda kl 3d
III miejsce Wiktoria Merdzińska kl 3c
                  Laura Skowrońska kl 3c

Wyróżnienia otrzymali:
Piotr Muszyński kl 3c
Kinga Korzeniowska kl 3d
Oskar Śliga kl 3a
Hanna Kurzawa kl 3c
Kateryna Tymtsan kl 3a
Maks Filipowicz kl 3d
Julia Michalak kl 3c

Wszystkim nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy!!!
                                         Organizatorzy Wioletta Pisarek- Iwaniak, Joanna Grzelak