Wigilia klasowa IV D

20 grudnia uczniowie kl. IV d z wychowawczynią J. Idziak przygotowali spotkanie wigilijne, na które zaprosili p. Dyrektor Zdzisławę Koślę, p.Wicedyrektor Agnieszkę Putiatycką- Łopatę oraz  Rodziców. W pięknie udekorowanej sali znalazła się choinka oraz stoły zastawione wigilijnymi daniami. Dzieci z wielkim przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowały część artystyczną, wprowadzającą obecnych w świąteczny nastrój. Recytowały wiersze, śpiewały  kolędy i pastorałki. Przy piosence Mistletoe And Wine zaprosiły rodziców i gości do wspólnego kręgu, w którym została puszczona przez wychowawczynię  iskierka świąteczna z życzeniami.  Po części artystycznej głos zabrała p. Dyrektor  dziękując dzieciom, rodzicom za przygotowanie wigilii klasowej oraz   również złożyła  życzenia. Następnie wszyscy zasiedli do wspólnej wieczerzy i delektowali się potrawami przygotowanymi przez rodziców: zupą grzybową, czerwonym barszczem, uszkami, kapustą z grochem, gołąbkami, ciastem, babeczkami, śledziem, łososiem, kluskami z makiem, pierogami. Oczywiście jak to na wigilii - nie zabrakło także prezentów dla dzieci oraz drobnych upominków dla rodziców i gości. Cała uroczystość przebiegła w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Były to chwile pełne magii, uroku i radości.

link do filmu kliknij TUTAJ