Wycieczki

Wizyta klasy 3b w Cukierkowie

W dniu 29 kwietnia klasa 3b wraz z wychowawczynią panią Renatą oraz nauczycielem współorganizującym kształcenie panią Ewą wybrała się na warsztaty do Cukierkowa w Koninie.
Wizyta w tym miejscu była jak podróż do krainy marzeń. Uczniowie z  zainteresowaniem obserwowali jak gorąca masa karmelkowa zmieniała się w kolorowe cuda. Największą frajdą było jednak własnoręczne kręcenie lizaków – każdy wyszedł wyjątkowy i co najważniejsze, wyśmienity. Słodki zapach unoszący się w powietrzu i uśmiechy  na buziach dzieci to najlepsze podsumowanie tego fascynującego dnia.
Składamy serdeczne podziękowania organizatorom za atrakcyjne przeprowadzenie warsztatów.
 

Galeria