Bez tornistra do Olszówki

To już kolejny raz kiedy pani Beata zorganizowała nam DZIEŃ BEZ TORNISTRA. Tym razem 8 kwietnia 2022r. pojechaliśmy do pani Ewy do siedliska w Olszówce na zajęcia z okazji Wielkanocy. Mimo, że nie mieliśmy książek wiele się nauczyliśmy. Pod okiem gospodyni i mamy Moniki upiekliśmy chleb. Doprawialiśmy żurek. Dowiedzieliśmy się jak zrobić wielkanocną ozdobę. Wysialiśmy owies do doniczek, które później ozdobiono. Na dworze z apetytem jedliśmy żurek i upieczony przez nas chleb. Były zabawy na świeżym powietrzu i donosimy, że wszystkie zwierzęta pani Ewy czują się dobrze po spotkaniu z nami.
Dzięki naszym Rodzicom i wychowawczyni p. Beata Stasiak lubimy uczyć się poza szkołą. Dziękujemy p. Ewie Hadław za stworzenie ciepłej domowej atmosfery i ukazanie nam jaką radością jest twórcza, wspólna praca.
Uczniowie klasy IId