Światowy Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
Z tej okazji, w dniu 24 listopada uczniowie naszej szkoły bardzo  aktywnie uczestniczyli w obchodach "Światowego Dnia Pluszowego Misia". Prawie każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe... Wszystkie były śliczne. W tym wyjątkowym dniu dzieci mogły poznać historię powstania misia, zrobić wspólne zdjęcie i wykonać "misiowe" karty pracy.
Było wiele  uśmiechu i świetnej zabawy. Warto celebrować takie chwile, gdyż niewiele rzeczy w dzisiejszym świecie wzrusza, wzbudza pozytywne emocje i ma w sobie tyle ciepła co pluszowy miś.