Futsal - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Środa 13.12.2023 okazała się szczęśliwym dniem dla szkolnej drużyny Futsalu (halowa odmiana piłki nożnej). W tym dniu w Malanowie odbył się Finał Mistrzostw Powiatu. W turnieju brało udział 6 drużyn podzielonych na dwie grupy.
Wyniki meczy w grupach:

SP Malanów – SP Dobra   3:0
SP Malanów – SP Tuliszków   1:0
SP Tuliszków – SP Dobra 3:1

SP 5 Turek – SP Przykona   5:0 (Niżałowski 2x, Kowalski, Sakowski, Żółtaszek)
SP 5 Turek – SP Dziadowice   5:0 (Niżałowski 2x, Wojtyra, Okupny, Mąkowski)
SP Dziadowice – SP Przykona   2:0

Półfinały
SP 5 Turek – SP Tuliszków  1:0  (Okupny)
SP Malanów – SP Dziadowice   4:0
Mecz o III miejsce
SP Tuliszków – SP Dziadowice  6:0

Finał
SP 5 Turek – SP Malanów  2:0   (Makowski, Żółtaszek)
Brawo chłopaki, bardzo dobry turniej w którym w każdym meczu udokumentowaliście kapitalne umiejętności piłkarskie. Super gra, szacunek za strzelenie rywalom 13 bramek nie tracąc przy tym żadnej. POWODZENIA na Mistrzostwach Rejonu!!!

SKŁAD ZESPOŁU SP 5 TUREK:
Maciej Kostrzyński (br.), Szymon Mąkowski, Maurycy Kowalski, Filip Okupny,  Szymon Niżałowski, Jeremi Żółtaszek, Igor Sakowski, Maciej Knop, Jakub Wojtyra, Michał Michalak.
Trener- opiekun Dawid Szymanowski