Mityng lekkoatletyczny

W dniu 6 czerwca w godzinach popołudniowych na stadionie  I Liceum Ogólnokształcącego w Turku odbył się Mityng Lekkoatletyczny dla Szkół Podstawowych, w którym licznie uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły.
Każdy startujący mógł sprawdzić swoje zdolności motoryczne
w dowolnej konkurencji z zakresu biegów na różnych dystansach, skoku w dal, czy rzutu piłeczką palantową.
          Młodzież z "Piątki" pokazała swój potencjał i padło kilka bardzo dobrych wyników zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.
Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach:
- Maurycy Kowalski- bieg na 60m. z rewelacyjnym czasem-7,8s. (kl. VI)
- Anastazja Nowak- zwyciężczyni w biegu na 60m. oraz skoku  w dal (kl. VI)
- Julia Chudecka-200m.(kl. VI)
- Martyna Radosz-200m.(Kl. VIII)
Również świetnie  zaprezentowali się  uczniowie, którzy zajęli 2 i 3 miejsca. Fotorelacja  ukazuje nam sylwetki osób zajmujących miejsca na podium.
Nasi podopieczni  zdobyli cenne doświadczenie i należy pochwalić wszystkich uczestników, ponieważ  podjęli  walkę i mogą czuć się wygranymi.