Dyżury nauczycieli dla rodziców
GODZINY KONSULTACJI DLA RODZICÓW I UCZNIÓW
Godziny dostępności nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2022/2023 odbywać się będą w poniedziałki w godz. 16.30 – 17.30 według harmonogramu:
Wrzesień | 12.09 |
Październik | 03.10 |
Listopad | 07.11 |
Grudzień | 05.12 |
Styczeń | 09.01 |
Marzec | 06.03 |
Kwiecień | 03.04 |
Maj | 08.05 |
Czerwiec | 05.06 |
Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów w roku szkolnym 2022/2023:
Nauczyciel | Budynek szkoły | Godzina dostępności dla uczniów |
Andrzejewski Tomasz | Ul. Broniewskiego | 15:00-16:00 czwartek |
Bartczak Aneta | Os. Wyzwolenia | 12:40 – 13:40 wtorek |
Bednarek Katarzyna | Os. Wyzwolenia | 11.30 - 12.30 środa |
Białas Aleksandra | Ul. Broniewskiego | 14.30 - 15.30 wtorek |
Bonikowska Dorota | Os. Wyzwolenia | 11.30-12.30 środa |
Buba-Karbowski Marian | Os. Wyzwolenia | 13.30-14.30 środa |
Bulska Małgorzata | Os. Wyzwolenia | 13.00-14.00 środa |
Cybulska Beata | Os. Wyzwolenia | 11.35 - 12.35 wtorek |
Czupryniak Edyta | Ul. Broniewskiego | 12.40-13.40 piątek |
Dębowska Barbara | Ul. Broniewskiego | 14.35 - 15.35 środa |
Dobrowolska Katarzyna | Os. Wyzwolenia | 8.00 - 9.00 poniedziałek |
Drzewiecka Sylwia | Ul. Broniewskiego | 14.35 - 15.35 poniedziałek |
Durczyńska Izabela | Os. Wyzwolenia | 13.45 - 14.45 czwartek |
Dziura Aneta | Os. Wyzwolenia | 14.35 - 15.35 poniedziałek |
Dziurdzińska Małgorzata | Os. Wyzwolenia | 12.40-13.40 środa |
Filipowicz Magdalena | Os. Wyzwolenia | 7.55-8.55 poniedziałek |
Frątczak Mariola | Os. Wyzwolenia | 13.40-14.40 poniedziałek |
Gibasiewicz Renata | Os. Wyzwolenia | 11.30 - 12.30 wtorek |
Górska Emilia | Os. Wyzwolenia | 13.25-14.25 poniedziałek |
Granos Milena | Ul. Broniewskiego | 16.30 - 17.30 poniedziałek |
Gruszczyńska Monika | Os. Wyzwolenia | 15.20-16.20 poniedziałek |
Grynda Aleksandra | Ul. Broniewskiego | 15.25 - 16.25 poniedziałek |
Grzelak Aneta | Os. Wyzwolenia | 12.30 - 13.30 piątek |
Grzelak Joanna | Ul. Broniewskiego | 14.35 - 15.35 poniedziałek |
Grzelka Beata | Ul. Broniewskiego | 15.30- 16.30 czwartek |
Idziak Jolanta | Os. Wyzwolenia | 7.45 - 8.45 piątek |
Janiak Aneta | Ul. Broniewskiego | 14.30 - 15.30 wtorek |
Józefowicz Donata | Ul. Broniewskiego | 14.00-15.00 środa |
Kacprzak Roman | Ul. Broniewskiego | 16.30-17.30 poniedziałek |
Kaczmarek Jolanta | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 piątek |
Kałużna Iwona | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 poniedziałek |
Karbowska Anna | Os. Wyzwolenia | 13.30-14.30 środa |
Kędzior Irena | Os. Wyzwolenia | 11.45 - 12.45 czwartek |
Kmieć Marzanna | Os. Wyzwolenia | 11.45-12.30 piątek |
Książka Ewa | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 poniedziałek |
Kulesza Sylwia | Ul. Broniewskiego | 14.00-15.00 środa |
Laskowska Ewa | Os. Wyzwolenia | 13.25 - 14.25 wtorek |
Lis Izabela | Os. Wyzwolenia | 14.20-15.20 poniedziałek |
Maciaszczyk Radosław | Os. Wyzwolenia | 12:30-13:30 piątek |
Marciniak Joanna | Ul. Broniewskiego | 7.45-8.45 piątek |
Matusiak Izabela | Os. Wyzwolenia | 15.20 - 16.20 czwartek |
Mądrachowska Agnieszka | Os. Wyzwolenia | 15.00 - 16.00 środa |
Mięksiak Izabela | Ul. Broniewskiego | 14.35-15.35 wtorek |
Muszyński Michał | Os. Wyzwolenia | 11:45:12:30 piątek |
Niestrata Dorota | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 poniedziałek |
Niewiadomska Lidia | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 czwartek |
Nejman Sylwia | Ul. Broniewskiego | 14.35-15.35 środa |
Nykiel-Wojciechowska Marlena | Os. Wyzwolenia | 11:30 – 12:30 środa |
Pacześna Elżbieta | Os. Wyzwolenia | 12.30 - 13.30 czwartek |
Pańczyk-Semba Jolanta | Ul. Broniewskiego | 14.35-15.35 piątek |
Piąstka Agnieszka | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 wtorek |
Piekarczyk Włodzimierz | Ul. Broniewskiego | 15.30-16.30 poniedziałek |
Pietrzak-Tyczka Wioletta | Os. Wyzwolenia | 7.45-8.45 piątek |
Pisarek – Iwaniak Wioletta | Os. Wyzwolenia | 11.45-12.45 czwartek |
Rojek Robert | Ul. Broniewskiego | 16.00-17.00 poniedziałek |
Skonieczna Anna | Os. Wyzwolenia | 9.00 - 9.50 czwartek |
Socka Anna | Os. Wyzwolenia | 12.30 - 13.30 wtorek |
Sołtysiak Arleta | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 poniedziałek |
Stasiak Beata | Os. Wyzwolenia | 8:00 – 8:55 wtorek |
Staszak Waldemar | Os. Wyzwolenia | 14.30-15.30 wtorek |
Strymer Magdalena | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 czwartek |
Szczepaniak Jolanta | Os. Wyzwolenia | 15.00 - 16.00 wtorek |
Szczepaniak Paweł | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 czwartek |
Szymańska Beata | Ul. Broniewskiego | 15.20-16.20 poniedziałek |
Szymańska Katarzyna | Ul. Broniewskiego | 15.20-16.20 środa |
Szymańska-Szczęśniak Sylwia | Os. Wyzwolenia | 09.00-10.00 poniedziałek |
Szymanowski Dawid | Os. Wyzwolenia | 14.35-15.35 poniedziałek |
Śliwińska Małgorzata | Os. Wyzwolenia | 10.30-11.30 piątek |
Światowa – Szałek Hanna | Os. Wyzwolenia | 10:30 – 11:30 środa |
Tyczka Małgorzata | Os. Wyzwolenia | 13.40 - 14.40 poniedziałek |
Ulańska –Grabowska Aneta | Ul. Broniewskiego | 15.00-16.00 czwartek |
Waloszek Mariola | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 piątek |
Węcławek Maria | Os. Wyzwolenia | 12.30 - 13.30 czwartek |
Wieczorek Joanna | Os. Wyzwolenia | 14..40-15.40 czwartek |
Wilkanowska Agnieszka | Os. Wyzwolenia | 14.30-15.30 wtorek |
Winkler Ewa | Os. Wyzwolenia | 11.45-12.45 wtorek |
Włodarczyk Lilla | Os. Wyzwolenia | 13.25 - 14.25 środa |
Woźniak Dagmara | Ul. Broniewskiego | 14.30-15.30 poniedziałek |
Wyrwa Emilia | Ul. Broniewskiego | 15.20-16.20 poniedziałek |
Zielińska Izabela | Ul. Broniewskiego | 15.30-16.30 środa |
Żydziak Arkadiusz | Ul. Broniewskiego | 11:45-12:30 piątek |