Uwolniliśmy książki!

Jak? Przynieśliśmy książki do szkoły. Co dalej? Daliśmy im pieczątki, aby były wolne, ale jednocześnie pamiętały, że – za pośrednictwem naszej szkoły - należą do wszystkich zainteresowanych czytelnictwem. I tylko tyle? Nie! Mamy dla nich śliczne półeczki, a dla czytelników wygodną kanapę. Wszystko to na korytarzu w budynku przy ulicy Broniewskiego. Na os. Wyzwolenia książki już też czekają na uwolnienie.
Kiedy można je czytać? Zawsze! Jeśli masz czas – czytaj w szkole, jeśli masz ochotę – zabierz do domu, ale pamiętaj, aby oddać, gdy przeczytasz!

Z całego serca dziękujemy, wszystkim, którzy uwolnili swoje książki i przynieśli je do nas. Mamy nadzieję, że dzięki  temu wielu uczniów przeżyje wspaniałe przygody, pozna nowych przyjaciół, poczuje się lepiej.
Organizatorzy akcji
Izabela Matusiak