Akcja - PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

W dniach 13-29.11.2023r. na terenie naszej szkoły po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Turku ph. Pełna miska dla schroniska.
Zbiórka została zorganizowana przez panią Marlenę Nykiel - Wojciechowską, Magdalenę Filipowicz, Izabelę Wypiorczyk i Darię Sędziak.
Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy w tym ( karmy, smyczy, koców, zabawek) dla podopiecznych w/w organizacji.
Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę na potrzeby schronisk - szczególnie podczas okresu zimowego.
Zebrane dary zostały przekazane przez organizatorów do schroniska w dniu 30.11.2023r.
W imieniu pracowników schroniska i ich podopiecznych, składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu. Zachęcamy również aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila, rozważyć również możliwość adopcji czworonoga ze schroniska.