Warsztaty edukacyjne w Nadleśnictwie Turek

W samo południe 30 listopada klasa 7 f wybrała się na warsztaty edukacyjne do Nadleśnictwa Turek.
Na początku uczniowie obejrzeli filmik edukacyjny, po czym udali się na zajęcia praktyczne, podczas których mogli wykonać własnoręcznie karmnik dla ptaków. Najpierw pani leśnik, Anna Cicha, powiedziała, co należy zrobić krok po kroku. Następnie każdy sam pracował w skupieniu. Po pracy fizycznej, wszyscy udali się na wspólne ognisko i upiekli po kiełbasce. Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie jednogłośnie obiecali, że z pewnością wrócą wiosną na inne zajęcia do Nadleśnictwa Turek. Jeszcze raz dziękujemy za cenne wskazówki, za miłe przyjęcie oraz za możliwość wykonania cudownych karmników, które mogliśmy zabrać na pamiątkę.