Szkolny konkurs "Mam talent"

W dniu 30.05.2023r. odbył się w naszej szkole konkurs zdolności artystycznych pt. "Mam talent".
Celem konkursu było:
- popularyzacja działań artystycznych w szkole,
- rozwijanie kreatywności uczniów,
- rozwijanie zainteresowań,
- umożliwienie prezentacji swoich pasji.
W konkursie wzięło udział dziesięcioro uczestników z klas I-IV, dzięki którym mogliśmy podziwiać całą gamę talentów. Uczniowie zaprezentowali wiele różnorodnych zdolności artystycznych, tj. śpiew, taniec, gra na instrumentach, szydełkowanie, malowanie, układanie kostki Rubika.
Pomysłodawcami i organizatorami konkursu były Opiekunki Samorządu Uczniowskiego.
Wyniki konkursu są następujące:
I miejsce- Kinga Jacek kl. I (taniec)
II miejsce Aleksandra Chrostek kl. I (gra na instrumencie)
III miejsce Agata Zenel kl.I (śpiew)
Wyróżnienia: Wiktoria Bujała kl. II (szydełkowanie), Oksana Zenel kl. IV (śpiew).
Odkrywanie talentów było fascynującą przygodą i doskonałą zabawą. Prawdą okazało się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent- trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnych edycji!