Oto nasza szkoła właśnie - 30 lecie SP5 - konkurs plastyczny

Z okazji jubileuszu naszej szkoły, został ogłoszony konkurs plastyczny "Oto nasza szkoła właśnie-czyli 30 lecie SP5" . Wpłynęło do nas wiele przepięknych prac. Dzieła były bardzo przemyślane i pomysłowe, zapewne wiele osób włożyło w ich stworzenie dużo pracy. Choć było to dość trudne zadanie, udało nam się wyłonić zwycięzców, a mianowicie: 1 miejsce Nastazja Bartosik, 2 miejsce Wiktoria Bujała, 3 miejsce Joanna Pacześna   oraz wyróżnienie dla Jana Szymczaka.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Celem konkursu było rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności i umiejętności artystycznych dzieci, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki, poszerzenie wiedzy w zakresie różnych technik plastycznych. Aby docenić Wasze chęci i zaangażowanie, zapraszamy wszystkich biorących udział w konkursie po odbiór nagród, dyplomów i upominków, we wtorek 26 września o godzinie 10.40 do sali 106b.Organizatorami konkursy były pani Beata Cybulska i Monika Gruszczyńska-Smak.