Akcja - zabawki dla małych pacjentów szpitala w Turku

W dniach 28.02.2023r. - 17.03.2023r. w naszej szkole trwała wyjątkowa zbiórka zabawek na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku - oddziału dziecięcego.
Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
Rodzice, nauczyciele i uczniowie wykazali się niesamowitą wrażliwością na potrzeby małych pacjentów za co organizatorzy zbiórki są bardzo wdzięczni.
Wszystkie zebrane zabawki, książki, puzzle, gry zostały przekazane w dniu 21.03.2023r. przez organizatorów zbiórki do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku - oddziału dziecięcego.
Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączają się w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących wsparcia i pomocy.
Dzięki temu uczą się wrażliwości, rozwijają uczucie empatii, kształtują pozytywną postawę wobec potrzebujących.
Swoją postawą i zaangażowaniem udowodnili, że nie jest im obojętny los chorych. Za pomoc i otwarte serca należą się wszystkim serdeczne podziękowania.