Wycieczka integracyjna klasy 4e

W przepiękny, ciepły i słoneczny sobotni dzień uczniowie klasy 4 e pojechali na wycieczkę integracyjną do Gołuchowa. Wyjazd zorganizowali rodzice, a do grupy chętnie dołączyła obecna i była wychowawczyni klasy. Uczestnicy cały dzień spędzili razem na zwiedzaniu zamku i muzeum. Poznali dzieje zamku, związane ze znakomitymi rodami Wielkopolski - Leszczyńskich, Działyńskich, a w końcu Czartoryskich. Spacerowali po parku, który poza cennym starodrzewem, kryje wiele ciekawych atrakcji. Największą, szczególnie dla dzieci, była Pokazowa Zagroda Zwierząt m.in. z żubrami i konikami polskimi, ale  również ciekawe Muzeum Leśnictwa. Gołuchów to wyśmienite miejsce na weekendową wycieczkę rodzinną, wspólne spotkanie i piknik. Wszyscy byli zadowoleni z tak mile i aktywnie spędzonego czasu.