XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL UNICEF ROZSTRZYGNIĘTY

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Lena klasy 5c zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie poetyckim na wiersz „ŚWIAT PRAW DZIECKA WIDZIANY OCZAMI DZIECI W 30 ROCZNICĘ UCHWALENIA KONWENCJI O PRAWACH DZIECKA” organizowanym w ramach XIII Ogólnopolskiego Festiwalu UNICEF przez Szkołę Podstawową nr 11 im. UNICEF w Szczecinie.
Wiersz Leny, który obrazował marzenia o respektowaniu na całym świecie praw dziecka oraz popularyzował prawa dzieci, zyskał uznanie w oczach komisji i zajął zaszczytne II miejsce w kraju.
Gratulujemy Lenie i życzymy dalszych sukcesów.

Uczennica naszej szkoły Martyna Kazikowska uczennica klasy 6d, zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „ŚWIAT PRAW DZIECKA WIDZIANY OCZAMI DZIECI W 30 ROCZNICĘ UCHWALENIA KONWENCJI O PRAWACH DZIECKA”, organizowanym w ramach XIII Ogólnopolskiego Festiwalu UNICEF przez Szkołę Podstawową nr 11 im. UNICEF w Szczecinie.

Praca Martyny przedstawiała marzenia o respektowaniu na całym świecie praw dziecka, o szczęśliwym wzrastaniu w okresie dzieciństwa i o nadziei na udział w tworzeniu lepszej przyszłości świata.
Plastyczna interpretacja tematu zyskał uznanie w oczach komisji i zajął zaszczytne II miejsce w kraju.
Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.