Najpiękniejsza laurka - wyniki konkursu plastycznego

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Najpiękniejsza laurka dla mojego nauczyciela” skierowanego dla uczniów klas 1 – 3.

Szanowni Państwo, drogie Dzieci! Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Najpiękniejsza laurka dla mojego nauczyciela”. Wpłynęło dużo pięknych prac, a jury w składzie:
p. M. Tyczka, p. K. Bednarek, p. Wioletta Pietrzak - Tyczka, wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych w trzech kategoriach.

I miejsce - Ksawery Szczapiński kl. Ia
II miejsce - Szymon Dewicki Ia
III miejsce - Oliwier Bonikowski Ia

I miejsce - Jakub Baraniecki IId
II miejsce - Michalina Wojciechowska IIb
III miejsce - Mateusz Szalich IIe

I miejsce - Sandra Krauze IIId
II miejsce - Hanna Radzimska IIIe
III miejsce - Wiktor Lament IIIe

Wyróżnienia:
Ksawery Filas Ia,
Agata Kubiak IIa,
Marcel Przybył IIa,
Piotr Zieliński IIb,
Tobiasz Wiśniewski IIb,
Natalia Gajewska IIf,
Natan Itowiecki IIIe,
Julia Marciniak IIIc,
Gabriela Urbaniak IIId,
Maja Budynek IIIb.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach. Dyplomy i nagrody otrzymają wychowawcy. Po wymaganym czasie kwarantanny, wręczą je nagrodzonym i wyróżnionym uczniom.
Wszystkie nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5.
Organizatorzy:
J. Idziak i E. Pacześna