Laurkowy zawrót głowy, czyli wyniki konkursów z okazji Dnia Nauczyciela

Drodzy Uczniowie!

DZIĘKUJEMY WAM za przekazanie nam – nauczycielom tylu serdecznych życzeń, ciepłych słów i podziękowań. Uczyć tak wspaniałych i uzdolnionych uczniów to sama przyjemność :)

Komisja konkursowa miała nie lada problem, aby dokonać właściwego wyboru i nagrodzić prace uczniów, ponieważ wpłynęło ich na konkurs ponad 150, a wszystkie były pięknie wykonane.
Prace uczniów można obejrzeć na wystawie w budynku B.

1. Największą popularnością cieszył się konkurs „Laurka dla nauczyciela”.

I miejsce - Wiktora - kl. IV e
II miejsce – praca grupowa: Maja, Michalina, Julia – kl. VIId
III miejsce – Wiktoria – kl. II d

- Natalia – kl. III f
- Marcel – kl. IV a
- Jakub – kl. V d
- Wiktoria – V e
- praca zbiorowa klasy IV e.

2. „Nasza szkoła, nasza klasa, nasi nauczyciele i my!”– konkurs na wiersz o nauczycielach, klasie, szkole

I miejsce – Maciej – kl. V d
II miejsce – Zofia – kl. VIII e
III miejsce – Lena – III f

- Adam – kl. IV a
- Oliwia – kl. V d.

3. „Szkoła, klasa, nauczyciele w oczach uczniów” – konkurs na pracę plastyczną powiązaną tematycznie ze szkołą, klasą, nauczycielami

I miejsce – Kalina – kl. VIII e
II miejsce – Tomasz – kl. VIII e
III miejsce – Natalia – kl. VIII e

- Karolina – kl. VIII e
- Amelia – kl. VIII e.

Nie mogliśmy nagrodzić prac niepodpisanych.

Zgodnie z obietnicą wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy oraz nagrody w postaci ocen celujących z języka polskiego lub plastyki i wybranego przez siebie „dnia bez pytania”. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy :)

Komisja konkursowa: Emilia Wyrwa, Aleksandra Grynda, Donata Józefowicz oraz gość specjalny - pan dyrektor Przemysław Grąbkowski.