#LaboratoriaPrzyszłości

Święta Bożego Narodzenia są czasem magicznym, pełnym ciepła i radości. W ostatnich latach pojawiła się nowa technologia, która pozwala jeszcze bardziej spersonalizować nasze świąteczne dekoracje - drukarki 3D. Dzięki nim możemy teraz stworzyć oryginalne ozdoby, które dodadzą niepowtarzalnego uroku naszym domom. Drukowanie 3D ozdób świątecznych to nie tylko nowy sposób na dekorowanie domu, ale również fantastyczna zabawa, umożliwiająca wykonanie unikalnych ozdób.
Uczniowie klas 5a, 6a i 6c stworzyli na zajęciach własne unikalne wzory ozdób świątecznych a następnie je wydrukowali. Ich kreatywność nie zna granic a zachwycający efekt końcowy ozdób z drukarki 3D może inspirować do nowych pomysłów.