Echo Spotkania z poezją i muzyką...

Jesienne "Spotkanie z poezją i muzyką", które było połaczone z konkursem recytatorskim dla uczniów klas IV i V, nie tylko dostarczyło wielu wrażeń, ale także odsłoniło kolejne talenty muzyczne i recytatorskie z naszej szkoły.
Wszyscy uczniowie przepięknie deklamowali wybrane przez siebie wiersze, wspaniale wybrzmiała grana przez Oksanę Zenel na klarnecie i Szymona Dewickiego na akordeonie muzyka. Dodatkową atrakcją popołudnia była przepiękna, wzruszająca piosenka, śpiewana przez duet: Weronika Szymczak i Jakub Baraniecki.

Jury w składzie: Katarzyna Dobrowolska, Ewa Laskowska i Izabela Matusiak wyróżniło w konkursie recytatorskim następujących uczniów:
I miejsce: Oksana Zenel, kl. Va,
II miejsce Laura Skowrońska, kl. IVc,
III miejsce Natalia Arent, kl. Va,
wyróżnienie: Jagoda Zagozda, kl. IVb.

Wszystkim wykonawcom gratulujemy i dziękujemy za uświetnienie tego popołudnia.  Życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów!
"Spotkanie z poezją i muzyką" stało się już tradycją. Organizatorkami wydarzenia są nauczycielki języka polskiego: Katarzyna Dobrowolska i Izabela Matusiak, które już dziś zapraszają uczniów kolejnych roczników na III edycję. Do zobaczenia za rok!