Bezpieczne ferie 2024

Bezpieczne ferie 2024 Rozpoczęły się ferie zimowe dla uczniów naszego województwa. Realizując program „Bezpieczne ferie 2024” policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku w minionym tygodniu rozmawiali z uczniami naszej szkoły na temat bezpieczeństwa. Głównym celem spotkania była edukacja uczniów dotycząca spędzania czasu wolnego w taki sposób, aby uniknąć wszelkich zagrożeń. Policjanci przypomnieli o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu i lodzie oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zarówno podczas poruszania się pieszych jak i pojazdów. Poruszono również kwestię bezpieczeństwa w Internecie, o którym dużo opowiedział uczniom funkcjonariusz Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku. Serdecznie dziękujemy za współpracę.

3P