MALUCHY ZAPRASZAJĄ WIOSNĘ DO SZKOŁY

20 marca 2024r. dzieci z klas młodszych zaprosiły Panią Wiosnę do naszej szkoły. Organizatorki p. Lilla Włodarczyk
i p. Beata Stasiak jak co roku zaproponowały na ten dzień zajęcia o tematyce wiosennej.
Podczas wspólnych warsztatów plastycznych na auli uczniowie klas I - III wykonali w grupach klasowych przepiękne obrazy kwiatowe.
Dla relaksu i zdrowia nauczyciele w-f zaprosili maluchy na zajęcia sportowe na salę gimnastyczną.
Owocem wspólnej wiosennej zabawy jest przepiękna dekoracja naszych korytarzy, szatni, która powstała dzięki zaangażowaniu dzieci i wychowawców.
Uczniowie klas II i III zostali zaproszeni do udziału w szkolnym konkursie plastycznym „Wiosenne drzewo”. Dzieci pod opieką artystyczną p. Lilli i p. Beaty samodzielnie wykonały  prace w szkole. Małe dzieła sztuki zostały nagrodzone i wyeksponowane na holu szkoły.
Organizatorki corocznych wiosennych działań artystycznych w naszej szkole dziękują za pomoc nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie zajęć sportowych i nauczycielom, którzy wyeksponowali wiosenne prace uczniów.