Laureaci Wielkopolskich Konkursów Przedmiotowych

Julia Witczak i Jan Małecki ze Szkoły Podstawowej nr 5 Laureatami Wielkopolskich Konkursów Przedmiotowych

Język polski i język angielski to dwie dyscypliny, których nauka zaowocowała najwyższymi osiągnięciami w konkursach przedmiotowych. Po kilku etapach zmagań Uczniowie zostali uhonorowani tytułami Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych (Julia z języka polskiego, Janek z języka angielskiego) i tym samym zwolnieni z egzaminów ósmoklasisty ze zwycięskich przedmiotów, uzyskując z nich wynik 100%. Kilka dni temu odebrali w Poznaniu dyplomy i zaświadczenia.
Oboje Laureaci uczą się w klasie 8a Szkoły Podstawowej nr 5 im. UNICEF w Turku. Są mądrymi, wspaniałymi i pracowitymi młodymi ludźmi, dla których wiedza to pasja.
Opiekunką Julii jest jej polonistka, Izabela Matusiak, a Janka - Aleksandra Grynda, nauczycielka języka angielskiego.

Pełni podziwu i uznania gratulujemy Laureatom!