Ciekawe pomysły na walentynki

14 lutego uczniowie klas ósmych, siódmych szóstych i piątych z budynku B obchodzili walentynki - ciekawie i twórczo oraz w atmosferze przyjaźni i miłości.
Uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii dzięki walentynkowej poczcie zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski pod nadzorem pani Sylwii Kuleszy i Magdaleny Strymer.
Ponadto uczniowie przygotowali piękne, ciekawe i oryginalne prace literackie oraz plastyczne w czterech konkursach, które zorganizowały panie Emilia Wyrwa i Jolanta Kaczmarek:
1. na najpiękniejszą poezję walentynkową – I miejsce Patrycja Pietrzak z kl. 7a;
2. na najciekawszą prozę walentynkową – I miejsce Karolina Boncler z kl. 7c;
3. na najładniejszą kartkę walentynkową – I miejsce Marta Kęska z kl. 6d;
4. na najbardziej oryginalne serce – I miejsce Nikola Maciaszek z kl. 8b.
Zwycięzcy zostali nagrodzeni kolorową niespodzianką walentynkową.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy aktywnie włączyli się w szkolne święto walentynkowe, zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim życzymy dużo miłości!