Jasełka Bożonarodzeniowe

Dnia 21 grudnia 2018 roku uczniowie kl. IIF zaprosili dzieci kl. I-III do obejrzenia Jasełek Bożonarodzeniowych.

O godz.10.45 w auli szkoły zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice i dziadkowie. I... zaczęło się przedstawienie...

z pasterzami, aniołami, Maryją, Józefem, królami i mieszkańcami Betlejem. Wesołe, ale też wzruszające, ukazujące poruszającą historię narodzin Pana Jezusa w Betlejem.
Przedstawienie uświetniły piękne kolędy śpiewane przez dzieci pod kierunkiem p. Agnieszki Piąstki.
Na zakończenie p. dyr. Agnieszka Putiatycka-Łopata i dyr. Aneta Jasnowska złożyły dzieciom i wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

Jasełka przygotowały: p. Marzanna Kmieć, p. Anna Skonieczna, p. Agnieszka Piąstka